כיצד לארגן קייטרינג יוקרתי וחלומי לחתונה?

האוכל באירוע הוא אחד הדברים המרכזיים בכל חתונה. זה מה שיוצר את האווירה, את הניחוחות, את התחושות וכמובן את שביעות הרצון של האורחים בחתונה. זו הסיבה שחשוב לשים דגש משמעותי כל כך על בחירה נכונה וחכמה של האוכל באירוע.

אז הנה סוף סוף אתם עומדים לפני יומכם הגדול ואתם אכן רוצים לעשות את הטוב ביותר ולהגשים את כל החלומות שלכם.

איך תארגנו קייטרינג שיהיה גם יוקרתי וגם טעים ומתאים לכל הסועדים?

אנחנו כאן כדי לסייע לכם בבניית התפריט ובבחירה נכונה של חברת הקייטרינג שיעשו עבורכם את העבודה ויגשימו לכם את החלום.

חתונה עם סטייל

חתונה יוקרתית היא חתונה שכל המוזמנים בה חשים במעמד גבוה יותר שמעניק להם תחושות חיוביות ורצון להביע את ההשתתפות הכנה בשמחה. אז אם אתם בראש הזה של יוקרה וסטייל חשוב שתיערכו בזמן כדי שאכן תצליחו לקלוע לרמה הרצויה.

לשם כך חשוב שתבדקו עם עצמכם מה אתם בעצם רוצים ומה מבחינתכם נחשב כיוקרה וסטייל. מעניין לגלות כי לכל אחד היוקרה והסטייל מתפרשים בצורה אחרת. יש כאלה שעבורם הסטייל הוא הגשה אישית ושירותי מלצור צמודים. מנגד יש כאלה שדווקא אופי המנות ייצרו את הסטייל ומבחינתם שבכול יוגש על בר אחד מרכזי. יש מי שממקד את תשומת הלב דווקא לכלי ההגשה וכלי האוכל כאשר אלו יוצרים עבורם את האווירה והתחושה היוקרתית ובקיצור, עליכם למעשה להגיע עם עצמכם למסקנה מה באמת חשוב לכם ומה ישעה עבורכם את התוצאה היוקרתית שאתם חולמים עליה.

אל תוותרו על טעימות!

אפשר לומר שרוב רובם של חברות הקייטרינג של היום משקיעים צילומי אוכל כשהם שוכרים לשם כך את שירותיו של צלם מקצועי לצילומי אוכל וכך הם יכולים להציג ללקוחות שלהם תפריט מצולם שנראה כמעט כמו הדבר האמתי. אז יש כאלה שמתפתים לוותר על טעימות כאשר התמונות מבחינתם בהחלט עושים את העבודה. אז נכון שאוכל המצולם באופן מקצועי עשוי להעניק התרשמות כמעט מוחלטת מהרמה והטעם של האוכל, עם זאת לא מומלץ כלל וכלל לוותר על טעימות כי ברגע שאתם טועמים באופן בלתי אמצעי את המנות שתרצו להגיש בחתונה שלכם, אתם למעשה יכולים להגיע למסקנה מדויקת לגבי התפריט שתרצו להגיש באירוע.

אוכל המתבשל במקום

כדאי תמיד להעדיף את האופציה של אוכל שיתבשל במקום האירוע. אם יש אפשרות להכניס קייטרינג למטבח האולם שיבשל ויכין שם את המנות, ברור שזה יהיה טוב הרבה יותר מאשר שינוע של מנות מבושלות בצידניות וארגזי אחסון כאלה ואחרים מה שלא תמיד עושה טוב עם האוכל.

כך גם תוכלו להבטיח לעצמכם שכל האוכל יגיע אל הסועדים כשהוא חם וטרי, ישר מהסיר, התנור או המחבת. אירוע כזה יהיה בלתי נשכח!

אז מה נשאר לנו לאחל לכם? שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב!

אהבתם את התוכן?שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן