שוברים לעובדים שלכם – הטבה מיוחדת

הענקת מתנות לעובדים היא אחת מאותן פעולות שאנשי משאבי האנוש בחברות הגדולות במשק, פשוט מבצעים בצורה כמעט אוטומטית. לקראת החגים או האירועים הגדולים בחיים, אתם רוצים להעניק לעובדים מתנות משמעותיות שיעזרו להם להנות מהרגע. אבל בין כל האפשרויות, לפעמים דווקא ההטבות הכי פשוטות, הן אלו שיכולות להיות ההטבות הכי שימושיות, והכי חשובות לעובדים שלכם. והדוגמא הכי טובה שאפשר למצוא היא הרכישה של שוברים לרשתות מזון לעובדים, לקראת תקופת החגים. אז מה הם בדיוק היתרונות לרכישת שוברים לרשתות מזון לעובדים שלכם? כל הפרטים בכתבה הבאה.

הזמנת שוברים לרשתות מזון לעובדים – היתרונות להטבה המיוחד הזו

הזמנת שוברים לרשתות מזון היא בחירה מעולה למתנה, מפני ש:

  1. זו היא בחירה של מתנה שימושית – כולנו צריכים לאכול בצורה כזו או אחרת. והרכישה של מוצרי מזון היא פעילות יום יומית, שמהווה הוצאה כלכלית נרחבת במיוחד בקרב עובדים עם משפחות. אז למה לא לאפשר לעובדים שלכם להתפנק עם שוברים לרשתות המזון שהם הכי אוהבים.
  2. אפשרויות להנחות – רשתות המזון הגדולות מציעות לכם לקבל את השוברים בהנחות משמעויות, כתלות בכמות השוברים ובעלות שאתם מוכנים להשקיע פר עובד. כך שבהחלט אפשר למצוא מתנות שוות במחירים הוגנים.
  3. אפשרויות בחירה לעובדים – במרבית המקרים, אפשר לרכוש שוברים שמתאימים למגוון רחב של רשתות ברחבי הארץ. מה שמאפשר לעובדים להנות מהטבות ברשתות הכי גדולות שיש בהתאם לטעם האישי שלהם ולצרכים בכל רגע נתון.

עזרו לצוות שלכם להתכונן לתקופת החגים

במיוחד לקראת תקופת החגים, אתם רוצים להקל על החיים של העובדים שלכם מתוך הבנה שמדובר על תקופה מאוד לחוצה ומאתגרת, גם ברמת הזמן וגם ברמת העלויות. ועל כן, בארגונים רבים הבחירה לרכוש שוברים לרשתות מזון הפכה להיות מעין מסורת שהעובדים כבר רגילים לה ומצפים לה. אל תהססו להפוך את הענקת המתנות לחוויה שמאפשרת לעובדים להתכונן מראש לתקופת החגים, גם מבחינת לוחות הזמנים להזמנת מזון לחג, וגם מבחינת תחשיבי ההוצאות לקראת ערב החג, בכל מה שקשור לעלויות רכישת המזון.

אהבתם את התוכן?שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email