רעיונות יצירתיים לעוגות מעוצבות לבת מצווה

אחד האירועים המרגשים והמשמחים ביותר את הבנות שלנו הוא יום בת המצווה שלה. 12 שנים חלפו להן במהרה, הילדה גדלה וכבר לאחר מסיבת בת המצווה שלה היא נחשבת לנערה צעירה. לאירוע אנחנו מתכוננים רבות, מחפשים מקום לאירוע או שוקלים אולי להכין את הבית לאירוע המיוחד. בודקים על צלמים פנויים ליום המרגש ואם הם פנויים גם לצלם ולערוך את בוק בת המצווה. אנחנו עורכים רשימת מוזמנים משקיעים באוכל טוב וכמובן לקינוח מרשים במיוחד מחפשים עוגות מעוצבות לבת מצווה. 

עוגות מעוצבות מתאימות לאירועים רבים ולכבוד מסיבת בת המצווה אפשר להתפרע עם הדמיון ולהפוך את הקינוח למרשים ביותר וייחודי לבת החוגגת. עוגות מעוצבות בהתאמה אישית יכולות להיות הפתעה מרגשת עבור החוגגת וכמובן תרשים ביותר את האורחים והחברות של ילדת השמחה. 

אפשרויות להזמנת עוגות מעוצבות לבת מצווה:

  • תחביבים – אפשר להתאים את העיצוב של עוגת בת המצווה לחוג שהיא משתתפת בו או לתחביב שלה. אם למשל החוגגת אוהבת לרקוד אפשר להזמין לה עוגה מפוסלת בבצק סוכר הלבושה בסגנון המתאים לריקוד של הבת כמו ריקוד בלט או היפ הופ וכן הלאה. 
  • נסיכות – לקראת בת המצווה הבנות מרגישות נסיכות, הן רוצות להראות כך באירוע, אנחנו רצים אתן כדי לבחור להן את השמלה הכי נסיכותית שהיא אוהבת ואפשר גם להתאים את זה לעוגה המעוצבת. אם בחרתם את השמלה אפשר לעצב בבצק סוכר דמות של הבת החוגגת לבושה בשמלה שתלבש באירוע כשהדמות מונחת בצורה הכי נסיכותית שיש על עוגת קומות מפוארת ומרשימה. 
  • העידן המודרני – היום כולם נמצאים שעות מול המסכים, על אחת כמה וכמה בני ובנות הנוער. אם החוגגת גולשת שעות בפייסבוק או אינסטגרם ואפילו בטיק-טוק אפשר להזמין עוגה מעוצבת בטכנולוגית. לדוגמא, לעצב את העוגה כדף האינסטגרם של החוגגת עם תמונה מודפסת ומעוצבת ממש כמו האפליקציה. 

עוגות מעוצבות לבת מצווה הן דרך מופלאה להפתיע את הבת החוגגת ולהרשים את האורחים והאורחות ביום החגיגי הזה. הפתיעו את בתכם היקרה עם עוגה מעוצבת שתפתיע אותה במסיבת בת המצווה שלה. 

אהבתם את התוכן?שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email