ארגון אירוע עשיר ומושלם

כל אירוע מכל סוג שלא יהיה מחייב אותנו בהכנת תקרובת ואוכל לאורחים. אז ברור שלכל אירוע יש פחות או יותר את הכללים שלו ואת הסטנדרטים שלו אך בגדול אפשר לומר שלכל סוג של אירוע אפשר לגוון ולבחור תפריט מפתיע גם אם איכשהו ברור פחות או יותר מה אמורה להיות הארוחה.

אז אם אתם בעניין להגיש אוכל 'שווה' באירוע שלכם כדי שהוא יישא אופי יוקרתי ועשיר, כדאי שתלמדו מעט על אוכל לאירוע באופן כללי ועל אוכל עשיר באופן פרטני.

אז מה זה אירוע עשיר?

האמת היא שאין ממש כללים ברורים להגדרה הזו של אירוע עשיר. אירוע עשיר יכול להיות אירוע הנערך באולם מפואר ומיוחד והוא גם יכול להיות אירוע עם תפאורה ואטרקציות מיוחדות. אירוע עשיר זה גם אירועי ווי איי פי בהם הדגש הוא דווקא על אינטימיות וצמצום קהל כאשר מנגד עבור אחרים אירוע עשיר הוא אירוע ענק עם מאות מוזמנים והרבה רושם.

אבל תמיד חשוב לזכור. גם עם האורחים יזכרו לטובה את היופי עוצר הנשימה ואת ההשקעה בכל פרט באירוע, אם האוכל לא יערב לחיכם, הם לא יזכרו את האירוע לטובה.

כך שחשוב תמיד לזכור. זיכרונות טובים נצרבים אצלנו בעיקר דרך בלוטות הטעם, במיוחד כאשר מדובר באירועים בהם האוכל אכן אמור להיות עניין מרכזי.

לכן, הדבר הראשון בו עליכם לטפל בעת שאתם באים לתכנן אירוע זה האוכל אותו תבחרו להגיש בו.

מה זה אוכל יוקרתי?

אז יש כאלה שעבורם אוכל יוקרתי זה אוכל שמכיל רכיבים יקרים מאוד וכל כפית שהם מכניסים לפה שווה זהב. מנגד יש כאלה שעבורם היוקרה תבוא לידי ביטוי בחומרי גלם משובחים, טריים, איכותיים אך לאו דווקא כאלה שערכם הגבוה הוא בעיקר בשל נדירותם והקושי בהשגה שלהם.

כך שעליכם להתמקד באופי של קהל היעד שאמור להשתתף באירוע. לרוב אנשים ייהנו מאוכל טעים, איכותי משובח העשוי מחומרי גלם טובים כאשר ההגשה אף היא נעימה לעין ועשויה בטוב טעם. לרוב זו תהיה יוקרה שתצליח לדבר אל כולם.

קוקטיילים ומשקאות

אם אנחנו מדברים על אירועי יוקרה, אין לשכוח את השתייה. שווה לבדוק לגבי קוקטיילים לאירוע או לברר על בר שייקים לאירועים כדי שתגבשו עצמכם את הבר הכי יוקרתי והכי שווה בהתאם לרמת האירוע. בר שמתוכנן היטב, מציג ומציע את המשקאות השייקים והקוקטיילים שהאורחים שלכם מחפשים, הוא בר שבהחלט ישדרג את האירוע ויביא אותו למקום גבוה וחדש.

חשוב לדאוג לעיצוב נכון שישדר את הרמה שאתם רוצים שיהיה באירוע כי במקרים רבים דווקא העיצוב הוא זה שיוצר את התמהיל הרצוי ואת המראה שאתם מחפשים להעניק לאירוע שלכם.

זכרו. לא תמיד היוקרה תבוא לידי ביטוי בעלויות גבוהות. אם תשימו דגש על הנקודות שציינו, האירוע שלכם יהיה מושלם.

אהבתם את התוכן?שתפו:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email
דילוג לתוכן