קייטרינג צמחוני

בעבר כשהכנו כיבוד לאורחים, היה ברור שכולם אוכלים אותו הדבר. כיום אנשים משנים את תזונתם משיקולי בריאות, דיאטה או אידאולוגיה. כשמזמינים אורחים כדאי לדאוג שיהיה אוכל לכולם, גם לאלו המוותרים על בשר או דגים, גם לאלו המוותרים על גבינות ודבש. למעשה, קייטרינג צמחוני מהווה פתרון מצוין לכל הנוכחים. אם אתם עצמכם אינכם אוכלים בשר מטעמים שונים, ודאי תרצו שהאוכל שתגישו לכולם יתאים לתפריט הקבוע שלכם ושגם אתם תוכלו לאכול ממנו. אם מי מהאורחים שלכם מקפיד על מה שנכנס לו לצלחת משיקולי אהבה לבעלי חיים, כדאי שתדאגו שיהיה באירוע קייטרינג טבעוני.

בריאות, אידאולוגיה ואהבת הסביבה בצלחת אחת

אנחנו מניחים שאתם מכירים את הדעה הרווחת על אוכל צמחוני, בקרב אלו האוכלים כל. הוא נתפס כאוכל תפל, לא מעניין, חוזר על עצמו ובעיקר – כזה שאוכלים בו את התוספות של אוכלי הבשר, משמע – לא אוכל אמיתי. יש כאלה המדברים עליו בתור "האוכל של האוכל שלי" ובכך מראים כי עבורם מדובר באוכל עבור בעלי חיים, ולא אוכל הראוי למאכל אדם. ברור כשמש שהם טועים. מי שמזמין קייטרינג צמחוני , מפנק את האורחים שלו בארוחה איכותית וטעימה, כך שהם כלל לא ירגישו בחסרונו של הבשר. בנוסף לכך, הם מעניקים לאורחים בריאות וטעמים מיוחדים, כאלה שסביר להניח שלא יטעמו בבית לבד, גם אם ינסו.

התופעה של אכילת מזון שאינו כולל בעלי חיים, מקורה בהיסטוריה הרחוקה. ישנו תיעוד מהודו ויוון העתיקה, מהמאה השישית לפני הספירה של צמחונים, כאשר לרוב העדפה זו נבעה מטעמים דתיים – מדובר בעשיית חסד עם בעלי חיים ועם הטבע, ועל כך יזכה האדם לטוב בהמשך. המאמינים בגלגול נשמות היו המקפידים העיקריים על צמחונות באותה התקופה וגם כאן בארץ ישראל היו ניצנים שלה: האיסיים שחיו באזור בימי בית שני העדיפו תזונה צמחונית וכך גם האלכסאים והאביונים. בהודו היו אלה הבודהיסטים שנשענו על הצמחונות ועד היום יש בתת היבשת אוכלוסייה גדולה המעדיפה מזון צמחוני ועל כן אף דואגת לקייטרינג צמחוני באירועים.

צמחונות עולה

במאה ה-19 עלתה הצמחונות והפכה לדבר נפוץ אף יותר, אז קמה גם התנועה הצמחונית הראשונה באנגליה. כך נוספו להן עוד התארגנויות ואף קמו יישובים על טהרת הצמחונות, כמו היישוב אמירים בישראל. מדובר בתופעה הולכת וגדלה, לא רק מבחינה מוסרית אלא גם בריאותית: ארגון התזונה האמריקאי קבע כי לתזונה צמחונית יש יתרונות במניעת סוגים של סרטן וכן סכרת מסוג 2. למעשה, כאשר אתם מזמינים לאירוע שלכם קייטרינג צמחוני אתם מעניקים לאורחים שלכם בריאות בצלחת. כשהם יראו את הפלאים שניתן לעשות באוכל צמחוני, הם יבינו שלא מדובר באוכל שהוא רק "תוספות" או תפל וחסר טעם, אלא מזון שאפשר לאמץ כתפריט ותזונה קבועים לכל החיים.

את כל הטוב הזה תוכלו להזמין מנויה קייטרינג שישמחו להוכיח למוזמנים שאוכל יוקרתי ניתן להכין גם ללא סבל לבעלי החיים, עם הרבה בריאות ובעיקר – הרבה טעמים שלא שוכחים. התפריט המוצע הוא צבעוני, רב גוני ומתאים לכל אחד. אתם רק תפתחו את הדלת – האורחים כבר יגיעו בעצמם. 

שירותים נוספים
מגשי אירוח לאירועים
קייטרינג גורמה