קייטרינג לחתונות

חתונה היא אחד האירועים המרכזיים בחייו של אדם. מדובר באיחוד של זוג שחוגג את אהבתו ומצהיר ברבים: אנחנו זה אחד – מעכשיו ולנצח. נכון, יש כאלה שעושים זאת מספר פעמים בחייהם ובכל זאת – כולנו מקווים שזו הפעם היחידה, או לפחות האחרונה, שאנחנו עומדים תחת החופה ושמצאנו את האחד או האחת ללכת לישון עימם בכל לילה או לקום עימם בכל בוקר. בשל החד פעמיות של האירוע, לרוב הוא גם המושקע מבין כל האירועים שאנו עורכים במהלך חיינו וכל פרט ופרט בו מאוד מחושב. החל מהשמלה והחליפה, דרך האולם ועד האיפור ועיצוב השיער. עם כל ההשקעה הזו, ברור שיש גם לתת תשומת לב רבה לקייטרינג לחתונות המעניק את שירותיו באירוע.

הכיבוד שעובר דרך הלב

חתונה היא חגיגה של אהבה וככזו גם את האוכל שמגישים בו צריך לעשות באהבה גדולה. קייטרינג לחתונות שעושה את זה נכון, לוקח בחשבון שאולי עבורו אתם הלקוח המיליון אבל עבור עצמכם מדובר בחגיגה חד פעמית, שהאהבה בראשה ולכן יתייחס לכך בהתאם. על שירותי הקייטרינג שאתם שוכרים לדעת לענות על כל הדרישות באירוע גדול ואקסקלוסיבי כמו חתונה, להציע מנות שהקהל אוהב ולא להציע טעם מסוים בטעימות אבל לא להצליח לשחזר אותו בזמן אמת.

כשאתם בוחרים קייטרינג לחתונות, בדקו את הדברים הקשורים אליו מכל הכיוונים: מהי הדרך בה הם מציעים את האוכל לאורחים? האם מדובר בהגשה לשולחן או בופה?  אולי הם מציעים בכלל את הקונספט החדש של "שרינג" – מנות גדולות אותן חולקים יחד עם החברים לשולחן, ממש כמו בארוחה משפחתית? מהן המנות הייחודיות שמציע העסק? היום אופנתי מאוד להציע לאורחים דוכנים של "מזון רחוב" ויכול להיות שתרצו למקם אופציה כזו עבורם, בעיקר כאשר החתונה הרשמית מסתיימת, האורחים המבוגרים עזבו ונותרים לאפטר פארטי הצעירים והצעירים ברוחם, שדווקא ישמחו למנה קלילה בפיתה או לחמנייה, תוך שהם רוקדים לתוך הלילה.

טריות ללא תחרות

בעבר היה מקובל להציע לאורחים מנות שהגיעו קפואות או שמקורן בקופסאות שימורים אך היום – אבוי לעסק שיציע דבר שכזה. האוכל היום מוגש בדגש על טריות וזה אחד הדברים הראשונים שיש לבדוק כאשר בוחרים קייטרינג לחתונות. כמו כן, בהמשך לטריות – יש עסקים המציעים דוכנים בהם האוכל נחתך ומבושל מול עיניי האורחים, שיודעים בדיוק מה מגיע להם לצלחת וכיצד הוא מבושל. זהו צד נוסף של בחינת טריות המזון. הגשה של ירקות טריים באופן פתוח וזמין לאורחים במשך כל הערב זהו גם מהלך חכם. הדבר נעשה בבאסטות המפוזרות במקום, המוסיף צבעוניות ועליזות לאירוע.

נויה קייטרינג מזמין אתכם לערוך את החתונה שלכם עם טעמים משגעים וחומרי הגלם הטריים והמשובחים ביותר. החל מהמנות הקטנות בהתחלה, דרך העיקריות ועד הקינוחים שיגרמו לכך שהאורחים יזכרו את האירוע המשגע שלכם עוד הרבה מאוד זמן, ולא יפסיקו לדבר עליו. זכרו – אפשר למצוא פתרון לכל בקשה או צורך כשמדובר באוכל. כן, גם אם מדובר בתקציב קטן – תזכו לקבל מענה מתאים. יכול להיות ששווה "לחשב מסלול מחדש" וקצץ בהוצאות אחרות תוך השקעה במזון, כי על כיבוד איכותי בחתונה לא מתפשרים.

שירותים נוספים
קייטרינג טבעוני
קייטרינג במרכז