קייטרינג לבר מצווה

ישנם מספר אירועים בחייו של אדם, שלרוב מציינים אותם בחגיגה גדולה: ברית ובריתה, בר או בת מצווה וחתונה. באירועים הללו, נקפיד למצוא את האולם היפה ביותר, ללבוש את הבגדים החגיגיים ביותר, כאלה שלא נלבש באף סיטואציה אחרת, וודאי אם אנחנו מרכז האירוע, ולעיתים אף נשלם למי שיסרק ויעצב את השיער עבורנו ועבור הקרובים שלנו וגם יאפר. הכל חגיגי, הכל הכי הכי. אם כבר הולכים בגדול, חייבים, אבל חייבים להשקיע באוכל שיוגש. הרי מהו אולם מפואר אם האוכל המוגש בו אינו איכותי ואינו משמח את האורחים? הרי אוכל הוא פרמטר משמעותי בהצלחת חגיגה וזה לא פשוט כשבוחרים קייטרינג לבר מצווה , שצריך לעמוד בכל כך הרבה קריטריונים.

חתן בר מצווה אחד, סוגי אורחים מרובים

בברית או בריתה, חתן או כלת השמחה הם תינוקות רכים שעיקר עניינם הוא בשינה או משחקים וברוב המוחלט של המקרים מזונם הוא חלב אם או תחליף, לכן ברור כי החוגגים האמתיים הם הוריהם, קרובי משפחה וחברי ההורים. טעם ואיכות הכיבוד המוגש צריכים לענות על טעמם של אלה ולרוב מדובר באנשים בוגרים. בחתונה החוגגים האמתיים הם החתן והכלה ולכן מרבית האורחים יהיו בני גילם ומעלה, כך שגם פה לא קשה לאבחן בבירור את טעם הקהל ולענות עליו. מול כל אלה נמצאת חגיגת בר ובת המצווה – השונה לחלוטין. כאן חתן וכלת השמחה בתחילת גיל ההתבגרות ובין האורחים יהיו גם לא מעט מחבריהם – בני גילם. נוסף על כך, מארגני האירוע הם הוריהם ומן הסתם חלק נכבד מהאורחים יהיה קרובי משפחה בוגרים וחבריהם של ההורים. למעשה מדובר כאן באירוע רב גילאי ולכן, כאשר בוחרים קייטרינג לבר מצווה יש לבחור שירותי קייטרינג הידועים ביכולתם לענות על הצרכים באירוע מסוג זה.

פילוח נכון של קהל היעד

קייטרינג לבר מצווה בעל ידע לפתור בעיות העולות באירועים מסוג זה יכול להפוך את המסיבה שלכם לחגיגה אמיתית. אם מדובר בעסק שאינו יודע לעשות זאת – הדבר יכול להיות "נפילה" וחבל שאירוע כזה לא יהיה מהסוג שזוכרים לכל החיים. זה ההבדל בין חגיגה ניצחת, כזו שלא מפסיקים לדבר עליה עד שחתן בר המצווה מגיע לגיל חתונה (ואז מפסיקים לדבר על העלייה לתורה והמסיבה הנלוות אליה, ומתחילים לדבר על הכיבוד שהוגש בחתונה ושמלת הכלה), לבין בכייה לדורות. אתם ודאי יודעים שתרצו שהילד שלכם ייצא מרוצה, וגם האורחים ולכן כדאי לבחור את קייטרינג לבר מצווה בפינצטה.

הידע המקצועי של חברת הקייטרינג

עסק כזה יידע לפלח את קהל הידע ולהתאים את המנות לא רק לפי חלוקה של בני נוער ובוגרים אלא גם לפי מה שהולך עכשיו ומתאים לפה, ומה שאתם יודעים שהאורחים שלכם מעדיפים. מדובר בעבודה לא פשוטה – אבל מה לא עושים עבור אירוע מנצח? נויה קייטרינג יעניקו לכם את החוויה שלה אתם מצפים: תשומת לב מושלמת, עד לפרטים הקטנים, כזו שיוצרת בסופו של דבר מסיבה מקסימה שמוגשים בה מנות וקינוחים האהובים על כולם ומתאימים להם, ולא משהו אחד כללי המלווה בשאלה "עוף או דג?" עבור האורחים שלכם, ההשקעה הזו שווה.

שירותים נוספים
מגש מסיבה סושי
מגש סושי למסיבה