קייטרינג כשר

מה שהאורחים יזכרו מהאירוע שלכם, זו לא שמלת הכלה או חליפת החתן, אלא האוכל הערב לחיך והשירות של הקייטרינג או צוות אולם האירועים. הדבר הראשון שיש לתת לו תשומת לב מיוחדת בכל אירוע מכל סוג, זה האוכל שיוגש בו. הישראלים שמים דגש רב על סוג האוכל והם אוהבים ומבינים היטב, מהו אוכל איכותי. חשוב כי יהיה לכם קייטרינג כשר , גם אם האורחים שלכם אינם דתיים או שומרי מסורת. יש להחליט את סוג האוכל, אם בשרי או חלבי, על מנת שהאוכל יהיה כשר או אפילו להזמין קייטרינג כשר למהדרין, אם מדובר על הרבה בני משפחה דתיים שמגיעים לאירוע, הדבר הראשון שהם ישאלו זה הכשרות ויבקשו אפילו הוכחה, כי מדובר על אוכל כשר או כשר למהדרין. הרבה אנשים שומרים על בריאותם ואינם   מערבבים חלב עם בשר, הם אינם חייבים להיות שומרי מסורת, כי אם מבינים היטב את מהותה של הכשרות שדבר ראשון יש לה קשר לבריאות.  ישנם הרבה ישראלים, או יותר נכון רובם שיש להם זיקה ומסורת ומן הסתם הם יאכלו רק מאכלים כשרים.

גם לקייטרינג כשר יש מאכלי גורמה נפלאים

אין זה אומר כי רק פירות ים או בשר עם קרם בשמל, הם מאכלי גורמה. חברות הקייטרינג המכינות קייטרינג כשר יוכלו להפתיע אתכם, עם מגוון רב מאוד של מאכלי גורמה שהם כשרים. גם מאכלים של קייטרינג כשר למהדרין, יכולים להיות טעימים להפליא, השפים מתמחים במאכלים אלה ושומרים היטב על מטבח כשר ואפילו יותר מכשר כאשר הם מכינים את המאכלים השונים. יש הרבה שספגו את הכשרות עוד מהבית, ללא קשר להיותם חילוניים. אם אתם מעוניינים כי האורחים שלכם באירוע, ייהנו מהאוכל ומהאירוע בכלל הקפידו כי יהיו מאכלים כשרים. כלי האוכל של מאכלים כשרים חייבים להיות מופרדים, כלומר, בשרי לחוד וחלבי לחוד. ישנן כמה אפשרויות: קייטרינג כשר,  במקביל לקייטרינג שהוא אינו כשר, או קייטרינג שהוא כשר למהדרין. חשוב מאוד, לא לשלב בין שני סוגי הקייטרינג, כלומר קייטרינג חלבי יחד עם קייטרינג בשרי. יש לבחור בין מגוון התפריטים, שמציעות חברות הקייטרינג השונות. חשוב להתייעץ עם חברים או אם הייתם באירוע ב היו מאכלי קייטרינג כשרים שמצאו חן בעיניכם במיוחד, בקשו את כרטיס הביקור שלהם, במיוחד אם אתם מתכננים אירוע קרוב.

אז איזו חברת קייטרינג כשר כדאי לבחור?

אם אין לכם המלצות, תוכלו להתעניין ברשת על חברות קייטרינג ולקבל עליהן את כל המידע הדרוש. חברת נויה קייטרינג, הינה בין חברות הקייטרינג המובילות. תוכלו לקבל תפריט עשיר וייעוץ אדיב מהצוות המתמחה במאכלים כשרים וכשרים למהדרין. נויה קייטרינג, תוכל לייעץ לכם על פי האירוע המתוכנן וכמות האורחים, מה התפריט הטוב ביותר עבורכם. החברה יכולה להפיק לחכם ולסדר עבורכם את האירוע, כך שאם האירוע יתקיים באולם אירועים או בבית, הוא יהיה מאורגן להפליא ויעורר פליאה בקרב המוזמנים.  ניתן למצוא קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים  במגוון טעמים.  תוכלו להגיע לטעימות ולהתרשם ממגוון המאכלים המיוחדים של החברה ולבחור מהתפריטים העשירים שחברת נויה קייטרינג מציעה.


שירותים נוספים
קייטרינג חלבי במרכז
קייטרינג איכותי