קייטרינג יוקרתי

כל אחד חושב שהאירוע שלו הוא המיוחד ביותר: החתונה שלו הייתה טובה יותר מכל החתונות בהם היה במהלך חייו, גם מאלו של חבריו, וכך גם הברית או בר המצווה שערך לילדיו. אבל ביננו, זה לא תמיד נכון. אירוע יכול להיות משמח ונחמד אם הסביבה נחמדה והאורחים הם אנשים אהובים אבל כל אלה לא הופכים את האירוע למוצלח, ובטח לא ליוקרתי. באירועים יוקרתיים שמים לב לכל פרט ופרט, ותשומת הלב המושקעת בדברים הקטנים היא כזו, שדורשת השקעה מרבית, ולא כל עסק יכול לעשות זאת. בכדי להפוך את האירוע שלכם ליוקרתי באמת, חובה להשקיע גם בקייטרינג יוקרתי, שלא מתפשר ומעניק ללקוח ולאורחיו את הטוב ביותר.

דברים קטנים הופכים אירועים ליוקרתיים

ודאי שאלתם עצמכם מה הופך אירוע ליוקרתי. איך תעמדו בסטנדרטים שיגרמו לכולם לזכור את האירוע הפרטי שלכם להרבה מאוד זמן. האם מדובר בהכרח בכמה כסף מוציאים על האירוע? לא, ממש לא. אנשים שופכים כסף על דברים לא משמעותיים או לעיתים – על בעלי מקצוע שמפשלים, בין אם במכוון (כדי לחסוך על גב הלקוח) ובין אם בתום לב, ותוך כדי עיגול פינות. ודאי שלא תרצו להגיש לאורחים שלכם מזון שעבר תחת ידיים כאלו, ולכן הקפידו לשכור לחגיגה שלכם קייטרינג לאירועים יוקרתיים, שהמחיר הוא לא בהכרח הפונקציה העיקרית בו. אחד הדברים שזקוקים להכי הרבה תשומת לב כשבוחרים קייטרינג יוקרתי הוא איכות חומרי הגלם שהוא משתמש בהם. החומרים צריכים להיות טריים ולא קפואים, מקופסאות שימורים או ממוחזרים. האנשים העוסקים במלאכה צריכים לדעת מה הם עושים, ולכן כדאי שתבררו מיהו הצוות ומה הרקע שלו, לפני שהוא מגיע להתעסק עם האוכל שלכם. אם תשקיעו בדברים הקטנים הללו מראש, האורחים שלכם יודו לכם ומעבר לכך – יספרו לכל עבר מה עבר עליהם באירוע שלכם, ואיזה אוכל טרי הוגש בו.

שפע מנות, שפע טעמים

עוד דבר שקייטרינג יוקרתי לא מוותר עליו הוא מבחר מנות המוצעות ללקוח, והתאמה מושלמת לתפריט שיש להציע לאורחים שלו במהלך הערב. הרי ידוע שלכל אחד טעם שונה וכיום מגוונים התפריטים שאנשים אוכלים במהלך היום יום ושעליהם להקפיד עליהם גם כשהם יוצאים לחגוג. כן, גם כשמדובר באירוע מיוחד כמו שלכם – חולה הצליאק לא יוכל לחרוג ממנהגו ולאכול מוצרים המכילים גלוטן. גם הטבעוני, זה שמוסרית חשוב לו לאכול דברים שמקורם אינו מן החי, לא יוכל רק לכבודכם לחרוג מהתפריט בו בחר. על כן, חשוב שבעת בחירת הקייטרינג תתמקדו בכזה שיכול להציע פתרונות עבור דרישות האורחים שלכם, כדי שהאירוע שלכם יהיה שמח באמת. אירוע שבו אנשים לא יכולים לאכול הוא אירוע עצוב, כי אנחנו חוגגים דרך האוכל.

קייטרינג טוב- הכל טוב...

חברה טובה היא חברה שיודעת להתגמש עבור הלקוח שלה ולהציע עבורו פתרונות יצירתיים. נויה קייטרינג הוא קייטרינג יוקרתי המעניק לכם את האפשרות לבחור את הדברים שאתם צריכים ורוצים ויציע עבור האורחים שלכם את האוכל האיכותי ביותר. חוגגים שיגיעו למסיבה שלכם ייהנו משפע של טעמים והפתעות על הלשון, לא משנה מה התפריט בו הם דוגלים במהלך חייהם. האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח!

שירותים נוספים
קייטרינג לאירועים קטנים
קייטרינג חלבי כשר למהדרין