קייטרינג טבעוני

המגמה הטבעונית רק מתפתחת יותר ויש הרבה אנשים שבגלל טעמי מצפון לבעלי חיים או טעמי בריאות מצטרפים לקהל הטבעוני. ניתן למצוא מנות טבעוניות במסעדות השונות ובאולמות האירועים, מתוך התחשבות בקהל הזה שהוא אגב, מהווה נתח נכבד מקהל המוזמנים לאירועים השונים, אם משפחתיים, או אם עסקיים. טבעונים לא אוכלים דגים או ביצים ,היות והם מגיעים ממקור של בעלי חיים והם יתמקדו בירקות פירות ופחמימות.  נכון שזה נראה קשה להרכיב תפריט עם כל כך מעט מרכיבים? השפים אינם תמימי דעים עמכם והם מסוגלים להכין מגוון רב ועשיר של מאכלים טבעוניים, או בקיצור קייטרינג טבעוני. גם צמחונים אוכלים מאכלים ללא בשר אך בעצם מותר להם לאכול דגים וביצים, מה שמקנה לתפריט שלהם להיות קל יותר ולכן, הם יוכלו ליהנות מאירועים בהם יוגש קייטרינג צמחוני. המגמה הצמחונית והטבעונית, מתעצמת בתחום הקולינרי וניתן לראות שפים הממציאים תפריטים מיוחדים פרי דם, מה שיותר את התפריט הטבעוני והצמחוני לעשיר יותר.

יש לטבעונים מה לאכול...

כאשר מזמינים קייטרינג טבעוני, תמיד יש חשש שלא יהיה להם מספיק מה לאכול אך זה אינו נכון, היות וניתן למצוא מגוון רב של חומרי גלם טבעוניים שהשפים מכינים מהם מטעמי גורמה. זה הרעיון הנמצא, מאחורי כל טרנד מצליח. אפילו חומרי הגלם הבסיסיים, כמו ביצים כבר אינם בתפריט וחוץ מקטניות וירקות, יש עוד מה לאכול. בר טבעוני, יכול להיות חלק מאירוע מוצלח כגון אירוע עסקי או משפחתי. ניתן בהחלט למצוא מנות מפנקות כאשר מזמינים קייטרינג צמחוני או טבעוני. השפים של חברות הקייטרינג השונות, יודעים כי פה ניחנת גדולתם ופרי יצירתם בתחום הקולינרי והם משקיעים מחשבה, היות והם יודעים אילו חומרי גלם מיוחדים דרושים להכנה של תפריט צמחוני או טבעוני מפנק ומוצלח. ישנם אנשים ששומרים על בריאותם ולא דווקא מטעמים אידיאולוגיים, הם מעוניינים לנסות להיות תקופה מסוימת ללא חומרים הנמצאים בבעלי חיים. יש שאפילו נמנעים מחלב וביצים, על מנת להיווכח, כי אכן יש שיפור במצב בריאותם והרגשתם הכללית. גם האופים והקונדיטורים למיניהם, נכנסו לתמונה וניתן למצוא מנות אחרונות מיוחדות וקינוחים טעימים להפליא המיוצרים על טהרת הטבעונות.

בכל אירוע כבר יש תפריט טבעוני

אם שמתם לב או לא, בכל אירוע, ניתן למצוא תפריט טבעוני. כולם כבר יודעים שהמאכלים הטבעוניים הן הבריאים ביותר ולבשר או לעוף, כבר יש תחליף ואפילו, תחליף לא רע.  הרבה חברות קייטרינג, משתמשות אפילו בירקות אורגניים על מנת להקפיד על חומרי גלם איכותיים בלבד. באירועי בוטיק היום, ניתן למצוא מגוון רב של מאכלים טבעוניים  החוויה של מאכלים טבעוניים היא חוויה מעניינת שמעוררת חושים, במיוחד לאלה המתמצאים היטב באוכל ומעוניינים להכיר את גווניו החדשים, כמו מאכלים צמחוניים וטבעוניים.

אז איפה כדאי להזמין קייטרינג טבעוני וצמחוני?

כמו בכל תחום, יש למצוא חברות קייטרינג, המתמחות במאכלים טבעוניים וצמחוניים. אחת מהחברות הידועות היא נויה קייטרינג, שניחנת בתפריט עשיר המיועד לטבעונים או לצמחונים . תוכלו לבחור ממגוון התפריטים ואם תרצו לעשות פינה מיוחדת של בופה טבעוני, זו גם אפשרות למי שאוכל רק אוכל שאין לו קשר לבשר, עוף, ביצים או חלב.

שירותים נוספים
קייטרינג כשר
קייטרינג יוקרתי