קייטרינג חלבי כשר למהדרין

בעבר, יש אנשים שהיו שומעים "אוכל כשר" והיו חושבים על אוכל בינוני, במקרה הטוב, או תפל, במקרה הפחות טוב. היום, זה ממש לא כך. מספרם ההולך וגדל של האנשים שומרי הכשרות הצמיח עסקים רבים, שמציעים שירותי הסעדה משובחים, שמותאמים לצרכים שלהם- כולל קייטרינג חלבי כשר למהדרין.

בחירת קייטרינג כשר למהדרין

לפני עניין הכשרות, יש לשים לב לשאלה, האם קייטרינג חלבי בכלל מתאים לסוג האנשים המוזמנים- לצמחוניים מדובר, כמובן, באופציה האידיאלית, אך טבעוניים ואנשים הסובלים מרגישות לחלב, עלולים שלא למצוא מנות שיספקו אותם. אם ישנם אורחים מהסוגים הללו, מומלץ לברר האם ניתן להכין מנות מיוחדות עבור האורחים הללו. עניין נוסף, שכדאי לחשוב עליו, הוא הקינוחים- אם ישנם חולי סכרת במוזמנים שלכם, ייתכן והם לא יוכלו ליהנות מהם. יש חברות שמציעות גם מנות איכותיות ללא סוכר, וכדאי לבצע סקר שוק גם בעניין הזה. בחירת קייטרינג חלבי כשר למהדרין דומה, בעיקרה, לבחירת כל סוג קייטרינג אחר. עם זאת, כפי שהשם מראה, בבחירת קייטרינג חלבי כשר למהדרין, יש צורך בהקפדה על סוג הכשרות. ישנם היום סוגים רבים של כשרויות- חלקם מקובלים על קהלים רחבים יותר וחלקם פחות. אם באפשרותכם לברר את סוג הכשרות המועדף על האורחים שלכם, זה כמובן עדיף. בכל מקרה של ספק, מומלץ להיוועץ בקרובים/מכרים דתיים או חרדים, שיוכלו לתת לכם מידע לגבי טיב הכשרות המוצעת על ידי המקום. בכל מקרה, ללא קשר לסוג הכשרות שחשוב לכם, חשוב שבית העסק יציג לכם תעודת כשרות מקורית, חתומה, שתקפה לשנה הנוכחית. קייטרינג חלבי כשר למהדרין כולל היום, למעשה, מבחר גדול של מנות חלביות איכותיות, שבאות כמנות פתיחה, מנות עיקריות וקינוחים. קישים, לזניות, פיצות, מתוקים- כל אלו ועוד מוכנים בידי צוות הקייטרינג, מבלי לחשוש לכשרות המאכלים או הכלים (שמא באו במגע עם מאכלים בשריים). בד בבד, קייטרינג חלבי כשר למהדרין שהינו גם קייטרינג איכותי, צריך לעמוד היום גם בפרמטרים נוספים, שתורמים גם הם להצלחת האירוע- מעבר לאישורי הכשרות, למשל, יש לבדוק שהעסק הינו בעל האישורים המתאימים לעבודה מהסוג הזה- הן בהיבט התברואתי והן בהיבט החוקי (שיש לעסק רישיון עסק). צוות מקצועי אמור גם לספק שירותי הגשה מקצועיים- בבופה או בהגשה לשולחנות  צוות המלצרים צריך להיות ותיק ומנוסה בעבודתו, והשולחנות של הבופה צריכים להיות מסודרים בצורה אידיאלית- הן בפן הוויזואלי והן בפן התכנוני. עניין התקציב כאן הוא חשוב ביותר, כי בקייטרינג עלול לקחת נתח משמעותי מהסכום המוקצב לאירוע שלכם. כדי לדעת ביתר דיוק את סכום התשלום, כדאי לדעת כמה אנשים מתכוונים להגיע, ובהמשך- כמה מתוכם אכן יגיעו לאירוע שלכם. התמחור מבוסס, במידה רבה, על כמות האנשים שצפויים להגיע. כשיש לכם מספר מדויק למדי, מומלץ להכין מנו במספר מעט גבוה יותר, על מנת שלא ייווצרו  חוסר  של הרגע האחרון.

קייטרינג חלבי בנויה קייטרינג

חברת נויה קייטרינג מציעה שירותי קייטרינג איכותיים לכל אירוע. עבור שומרי המסורת והדתיים, יש לנו שירותי קייטרינג חלבי כשר למהדרין. אנו מלווים אתכם, בעלי האירוע, בכל ההיבטים החשובים לכם בכל מה שקשור למזון באירוע- צורת ההגשה, העיצוב, חומרי הגלם וכמובן- הכשרות. אנו נותנים את השירותים שלנו באזור המרכז, ואנו בעלי ניסיון רב בכל מה שקשור להסעדה באירוע שלכם. אם ישנו אירוע חשוב שעומד בפתח, צרו עמנו קשר ואנו נעזור לכם לשדרג את האירוע.

שירותים נוספים
קייטרינג צמחוני – להזין את כל הנוכחים
קייטרינג לחתונות שלא חוגגים בלעדיו