קטלוג מגשי אירוח

 • מגשי מלוחים
  מגשי מלוחים
 • מגשי סלטים
  מגשי סלטים
 • מגשי מתוקים
  מגשי מתוקים
 • מגשים ללא גלוטן וטבעוני
  מגשים ללא גלוטן וטבעוני

אחד הדברים העיקריים שמונעים אנשים לארח מספר גדול של אנשים בבית הוא האוכל, ההתעסקות אתו לפני וגם הניקיונות שאחרי. אם רק היינו יכולים להביא מישהו שיעשה את הכל במקומנו זה היה נהדר: שיבשל הכל מראש, ושידאג שיהיה גם טעים וגם אסתטי. שיגיש את התקרובת לאורחים ושהיא תהיה כל כך מושלמת שהם לא יוכלו לעמוד בפניה. שילקקו את האצבעות ולא יפסיקו לדבר על כמה שהיה טעים. ואחרי שהם הולכים – שהמישהו הזה ייכנס אלינו למטבח וינקה את כל הכלים שהבישולים הללו השאירו אחריהם. אז הכל היה מושלם. האמת היא, שיש פתרון – פשוט תזמינו מגשי אירוח לאירועים ותראו איך הכל מתגשם, והאירוע הופך מושלם: גם טעים וגם נקי.

מגש אחד שפותר בעיות רבות

לא להאמין, אבל מדובר בסך הכל במגש עם אוכל, והוא פותר שלל בעיות: לא צריך להתעסק עם האוכל לפני האירוע. רק בוחרים, מזמינים והשף עושה את הכל במטבח שלו. את המגשים מניחים במהלך האירוח לאורחים, וכך גם נחסך מכם לשטוף לאחר מכן את הכלים. לא הייתם צריכים לבשל, אז לא נוצרו כלים מלוכלכים. המזון עצמו מוגש באופן אסתטי שנעים להסתכל עליו, והרי כולנו גם "אוכלים עם העיניים", כך שאין ספק שזהו פרמטר חשוב מאוד במגשי אירוח לאורחים. כך, בעזרת טלפון אחד לקייטרינג המציע אפשרות מסוג זה, אתם חוסכים כל כך הרבה, ולא נותר אלה להרים טלפון ולהזמין.

סוגים רבים של מנות לבחירה

כשבוחרים להזמין מגשי אירוח לאירועים חשוב לשים לב מה האורחים, עבורם יוגש האוכל, אוהבים. האם הם מעדיפים סנדוויצ'ונים? אולי הם חובבי גבינות ואולי מדובר באנשים ששומרים על משקל או בריאות ומה שחשוב להם זה שיוגשו ירקות באירוע? לאחר שבדקתם מה קהל היעד עבורו אתם מזמינים את הכיבוד, בדקו מה הקייטרינג שעומד מאחוריו מציע – האם הוא כשר? ואולי הוא מציע מנות מעוצבות? האם יש באמתחתו דיפים לטבילה?

ישנן חברות קייטרינג המציעות מגשי אירוח לאירועים הכוללים גם קערות סלטים שונים, מטבלים ולחמים. עוד לפני שאתם מרימים את הטלפון ומבצעים את ההזמנה עליכם להחליט – האם אתם רוצים להזמין גם קינוחים? אומנם, כאשר מדובר בכיבוד מסוג זה בסופו של דבר אנחנו מדברים על ארוחה קלה יחסית, אבל יכול להיות שלא מעט מהאורחים שלכם ירצו לסיים אותה עם משהו מתוק בסוף, יחד עם קפה או תה, וגם על כך צריך לתת את הדעת. בדקו האם הקייטרינג עמו אתם יוצרים קשר מאפשר אופציה מסוג זה.

מגשי אירוח מרשימים וטעימים

נויה קייטרינג מציע לכם שלל מנות במגשים שתוכלו להציע לאורחים באירוע המיוחד שלכם. בדקו מהו טעמם של האורחים שלכם, חישבו על סגנון האירוע ומה כדאי להגיש בו ככיבוד, בצעו את ההזמנה ותזכו לאירוע מושלם, שכל האורחים ימשיכו לדבר עליו עוד זמן רב אחרי שתסתיים החגיגה. ואתם? אתם תוכלו להיות כוכבי האירוע, בלי צורך להתארגן זמן רב מראש או להתעסק עם ניקיונות לאחר שמסתיימת השמחה. כל שתצטרכו לעשות הוא להיות שם, עם החיוך הרחב ולשמוח עם האנשים היקרים שלכם, לחגוג את הסיבה למסיבה שלכם.