מגש סושי

הסושי, הגיע אלינו מהמזרח, בסוף שנות התשעים של המאה שעברה. הסושי, חדר חזק לתרבות הישראלית והוא מאכל גורמה בכל מסעדה. והיום אף באירועים כמו אירועים משפחתיים, פרטיים ועסקיים. מאכל אסיאתי כמו סושי, מוגש בצורה מיוחדת ומסודרת, הצבעים, המראה והטעם, הם אלה שעושים את הבחירה הנכונה. מי שמעריך אוכל איכותי, בריא וטעים, לבטח יהיה מחסידי הסושי. האוכל שמוגש באירוע, יכול להפוך אותו להצלחה בלתי רגילה כל שמשקיעים יותר בחברת קייטרינג איכותית, כך האירוע יהיה מושקע יותר. הדבר, נכון יותר, כאשר מעוניינים באירוח או אירוע שיכיל גם מגש סושי שנעשה, ע"י מומחי הסושי בחברות קייטרינג. הרמה המקצועית של השף, חייבת להיות מהגבוהות ביותר, שכן, אניני הטעם, ידעו כי מדבר בסושי איכותי מכל הסוגים, מה שיעשה את הרושם הטוב על אורחים שיודעים מהו אוכל אסיאתי אמיתי. גם אם אתם עורכים מסיבה, כדאי כי לא תדלגו על מגש מסיבה סושי. חשוב כי בעת בחירת חברת הקייטרינג, יש להגיע לטעימות. מדובר בדגים שהם מוצר רגיש וחייב להיות טרי, זו הסיבה שעליכם להגיע לטעימות, לפני שתחליטו מי מחברות הקייטרינג ייבחר להכין את המאכלים והסושי לאירוע שלכם.

מגשי סושי- חוויה בטעמים

חשוב, כי בכל סוגי המאכלים, תהיה תעודת כשרות, היות ובאירועים או מסיבות, הרבה מהמוזמנים שלכם, יאכלו מאכלים כשרים בלבד. יש לבקש תעודת כשרות מתאימה, אשר תוכיח, כי שינו משגיח כשרות והאוכל הינו כשר ואינו מהווה חשש למוזמנים שלכם או לכם, כי מן הסתם, גם אתם אוכלים רק מאכלים כשרים. בקייטרינג המכין מגש סושי, בקשו גם את רישיון היצרן של משרד הבריאות, מה שמבטיח לכם כי הדגים הם טריים ועומדים בסטנדרטים והתקנים המחויבים למאכלים מסוג זה. גם כאשר מגיעים אורחים בהפתעה, תוכלו להגיש להם סושי.   מסיבה איכותית למשל, כאשר אתם עורכים אותה בביתכם, יכולה להיות איכותית ומהנה ולא לגרום לכם טרחה, כאשר תזמינו מגש מסיבה סושי. ניתן למצוא עיצובים מרשימים בגוונים חיים וגם טעם שהוא יותר מאיכותי כאשר מזמינים מחברת הקייטרינג הנכונה את המגשים. לא יהיה לכם לכלוך ואי סדר בבית, לאחר שכל האוכל במסיבה והנשנושים המיוחדים, יהיו באמצעות חברת קייטרינג, אשר תגיע אליכם עם מגשים חד פעמיים מעוצבים, צ'ופ סטיקס חד פעמיים ובסוף המסיבה יש רק לזרוק את כל הכלים הללו לאשפה.

ממי להזמין מגש סושי למסיבה מוצלחת?

ישנן חברות קייטרינג, אשר מתמחות במגשי סושי איכותיים לאירועים ומסיבות פרטיות כמו חברת נויה קייטרינג, הפועלת כ-4 שנים בכל הארץ. המענה לקייטרינג הינו מושלם שכן, נויה קייטרינג, מציעים מבחר עשיר של מאכלים מכל העולם, הכוללים גם מאכלים אסיאתיים כמו  סושי על כל סוגיו. המגש הקלאסי של הסושי, הינו צר וארוך והסושי על כל צבעיו מוגש ועשוי כמו פרחים צבעוניים קטנים או גדולים. יש לציין, כי סושי, הינו מאכל שמאוד משביע, הוא אינו מלכלך והוא קל לאכילה, את הסושי אין צורך לחמם כי הוא נאכל כאשר הוא קר או בטמפרטורת החדר. האיכותיות של נויה קייטרינג, מושתת על איכות ויצירתיות, מה שמקנה לחברה אוכל איכותי המוגש בצורה הכי מושכת ואסתטית.

שירותים נוספים
קייטרינג גורמה
קייטרינג במרכז