מגש מסיבה סושי

מסיבה אפשר לעשות בכל כך הרבה דרכים ויש הרבה פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם כאשר מחליטים לערוך אחת כזו: היכן היא תתקיים? מי האורחים? איך יקושט המקום? וכמובן – מה נגיש לאכול? הרי האוכל הוא פרמטר חשוב בשביל לקיים חגיגה איכותית, כזו שתיזכר להרבה מאוד זמן. מעבר לעובדה שחשוב שהאוכל יוזמן מקייטרינג איכותי, צריך להקדיש מחשבה לסוג האוכל שמגישים לאורחים. אם המוזמנים שלכם הם אניני טעם, כנראה שיהיה נכון להרים טלפון לקייטרינג שמגיש מגש מסיבה סושי , כדי לענות על הקריטריונים של המגיעים לאירוע מושלם.

לחגוג פה קרוב עם טעם מרחוק

טעמו של הסושי יוצא דופן ומיוחד, וכך גם הדרך בה נהוג לאכול אותו – שימוש בצ'ופסטיקס, מעין מקלות מעץ. יש לא מעט ישראלים המסתבכים עם השימוש בכלים אלה אבל אל דאגה, לא מעט מורים ומורות לתרבות יפן כאן בישראל, יספרו לכם שרולים גדולים של סושי ניתן לאכול עם הידיים. לא מדובר בחוצפה וחוסר נימוסים, הרי בסופו של דבר גם אצלנו אוכלים את העוף עם הידיים...

כמו כן לצ'ופס טיקס יש שני קצוות: עבה ודק, ומקובל ביפן להשתמש בשני אלו, תלוי בגודל הסושי אותו אוכלים. נאגירי זה לגמרי מקובל לאחוז בעזרת הקצוות העבים של המקלות. ולא, לא תתפסו כאנשים שלא יודעים כיצד להשתמש בהם. הגשה של מגש מסיבה סושי באירוח, יוסיף לאירוע שלכם טאץ' יוקרתי ומיוחד, וזה בסדר גם אם האוכלים ישתמשו ישירות בידיים כדי לאכול. למעשה אתם מביאים עבורם לכאן, את הטעם המיוחד של המזרח הרחוק, מה שיהפוך את האירוע לבלתי נשכח.

בריאות ללא תחרות

כשאתם מארחים ומכבדים במגשי סושי אתם מעניקים לאורחים שלכם בריאות בצלחת. נכון שלא הרבה שמים לב לפרמטר כזה כאשר בוחרים את הכיבוד אבל אין סיבה שלא להגיש מזון איכותי לאורחים. מגש מסיבה סושי יכול לכלול בתוכו, כמובן לפי טעמכם, שלל מרכיבים שלרוב לא מופיעים בתפריט של הישראלי המצוי. האורחים שלכם ישמחו למצוא בכיבוד רכיבים מיוחדים כמו פטריות שיטאקי – הידוע כממריצה, מחזקת את המערכת החיסונית, מצוינת נגד שפעת וגם מגבירה את החשק המיני. פטריה זו נהדרת לסובלים מעייפות וחולשה. גם הקנפיו, הלא היא הדלעת הכבושה, תעניק לאוכלים אותה לא מעט ויטמין A. הג'ינג'ר המוגש לצד הסושי נוגד זיהומים ואנטי דלקתי ואילו דג הסלמון המככב בו בעל תכולה גבוהה של אומגה 3, הנהדר כנוגד דיכאון. למעשה מדובר בכיבוד שהוא גם איכות.

מגשי המסיבה של נויה קייטרינג- סושי במלוא הדרו

מגש מסיבה סושי הוא פתרון נהדר לאירוח שתוכלו למצוא בנויה קייטרינג , שישמחו לשמח את האורחים שלכם ואתכם במגשי סושי איכותיים ומלאי בריאות. המגשים מגיעים מסודרים באופן אסתטי, ומעניקים לכם את האפשרות לציין את האירוע שלכם בלי לבשל מראש ובלי למצוא את עצמכם צריכים לנקות שלל כלי בישול לאחר סיומו. היפנים, בעלי דת השינטו, מאוד מחוברים לטבע. הם נוהגים לחגוג לא מעט ולציין תאריכים חשובים בפסטיבלים והרבה אוכל. את האירוע שלכם אולי לא תציינו בפסטיבל הכוכבים בעיר סנדאי ולא בפסטיבל אווודורי בעיר טוקושימה, אבל תוכלו להתענג על מגש סושי אמיתי ואיכותי ולשמח את האורחים שלכם באמת.

שירותים נוספים
מגשי אירוח לאירועים
קייטרינג טבעוני