בחירת קייטרינג חלבי לאירוע חתונה מיוחדת

חתונה מיוחדת ומפוארת היא כזאת שמתוכננת היטב עד לפרטי פרטים ומכילה כל מה שאירוע מפואר מציע עבור האורחים. תכנון חתונה, היא ללא ספק משימה מאתגרת ונראה כי זוגות רבים מעוניינים להציע קונספט חדשני כזה שישבור את האולם האירועים המסורתיים המקובלים והם למעשה מעוניינים להביא לאורחים חוויה מסוג אחר עליה ידברו רבות. יש לא מעט טרנדים חדשניים אשר התפרצו בסערה לעולם האירועים, אך כמובן שעל בני הזוג לבחור את הקונספט הרצוי ולתכנן את האירוע בקפידה שלב שלב על ידי רשימת צ'ק ליסט מסודרת, אך זאת לצד הצמדות לתקציב מסוים, שהרי עולם האירועים מציע עבור בעלי אירועים מגוון רב של אפשרויות ואטרקציות מיוחדות שלא נגמרות .

מהם הטרנדים הנפוצים לעריכת חתונה מיוחדת ומפוארת כמו שכל זוג היה רוצה באירוע שלו?

חתונה חלבית לאירוע מיוחד

אירוע מסורתי לרוב מבוסס על קייטרינג המכיל סלטים, מנות פתיחה, מנה עיקרית וקינוחים. אך זוגות המעוניינים להביא חוויה שונה השונה מהסטנדרט המקובל, יוכלו לבחור קייטרינג חלבי המכיל מנות חלביות אנינות טעם בניחוחות וצבעים מרשימים המבוססים על מאכלים חלביים כמו – סלטים משובחים, פסטות, דגים, קינוחים חלביים, פשטידות ועוד מיני מאכלים שונים שיספקו לאורחי האירוע חוויה קולינרית בלתי נשכחת. כיום, יש לא מעט חברות קייטרינג המציעות אל אופציה זאת, אך כמובן שיש לתאם זאת עם בעלי האולמות, או לערוך את האירוע במקומות פתוחים.

חתונה תחת כיפת השמים

חתונה מיוחדת ומפוארת תחת כיפת השמים מוכרות לנו מאולמות המציעים גנים מרשימים ומטופחים, בהם עורכים את החופה ואת כל החתונה במקום פתוח לגמרי. אך לצד אופציה זאת, ישנה אפשרות לערוך אירועים מיוחדים גם במקומות נוספים, מה שיוצא חוויה בלתי נשכחת לאורחי האירוע. המקומות הנפוצים הם: עריכת חתונה בטבע, בחוף ים, בפארקים ציבוריים ובעוד מקומות שונים תחת כיפת השמים. את אירועים אלו ניתן לערוך באוהלים מקורים אשר מספקים פרטיות רבה לאורחי האירוע, אך כמובן שיש לדאוג לכל הקשור ללוגיסטיקה על מנת שהאירוע יהיה מושלם.

חתונות קטנות ומיוחדות

בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר זוגות מעדיפים לחגוג חתונות קטנות ואינטימיות בעיקר כאשר מודבר בפרק ב', שאז כבר יש פחות התלהבות כמו בחתונה ראשונה, לכן אנשים רבים חוגגים אירועים מצומצמים, אך מושקעים ביותר ובעלי ערך מוסף. חתונות קטנות ומיוחדות ניתן לערוך בלוקיישנים שונים שאינם שגרתיים כמו האולם המסורתי המוכר, כיוון שיש כמות מצומצמת של אורחים, לכן ניתן לערוך את האירוע במסעדה יוקרתית, בחוף הים בצהרי שישי או בכל מקום רצוי אחר.

אטרקציות מיוחדות שיכולות להפוך את האירוע למפואר ויוקרתי

לעיתים, הדברים הקטנים- הם אלו שיכולים לעשות את ההבדל בין חתונה רגילה לחתונה מפוארת ובלתי נשכחת. לכן חשוב לשים לב לבחירת אטרקציה מעניינת לאורחים, יש לשים לב לעיצוב של האולם שיכול לתרום רבות לאווירה בחלל, לאוכל גורמה מושקע, לעיצוב של החופה, לתאורה באולם, לשירותי מוזיקה המתאימים בקפידה לאופי וסגנון האירוע, לבר אלכוהול עשיר שיקפיץ את כל האורחים לרחבה, להזמנות מעוצבות ומקוריות ועוד. למעשה, שימת לב לפרמטרים אלו יכול להפך כל אירוע סטנדרטי ליוקרתי ומרשים וכמובן בלתי נשכח.