איזה קייטרינג מתאים לאירועים עסקיים?

גם אם אינך נעזר במפיק אירועים מקצועי, תוכל בקלות ליזום אירוע לעובדי החברה או ללקוחות מועדפים, שכולם יוכלו ליהנות ממנו. לאחר שבחרת את המקום ושדאגת למערכת המולטימדיה שתקרין את המצגת עליה עבדת כל כך קשה, הגיע הזמן לחשוב על החלק החשוב ביותר מבחינת האורחים שלך – הקייטרינג. הפקת אירועים עסקיים ללא הפן הקולינרי היום היא כמו נסיעה ברכב בקיץ חם ללא מיזוג: נכון, אפשר גם בלי זה – אבל החוויה תהיה הרבה יותר מהנה עם משהו לנשנש במהלכה.

תן לאורחים שלך לזוז עם האוכל

בניגוד לאירועים כמו חתונה או בר מצווה, בה הקהל בדרך כלל יושב בשולחנות עגולים ונשאר במקום אחד לאורך כל הארוחה, בהפקת אירועים עסקיים יש לזכור כי מרבית האורחים מגיעים על מנת לדבר, גם בזמן הפסקת האוכל, מומלץ לבחור אוכל שניתן להסתובב איתו ולנוע ברחבי החדר, כאשר ניתן ליצור קשרים חברתיים חדשים ולשמר קיימים. מנות קטנות המוגשות על צלוחיות אלגנטיות יכולות להיות אידיאליות. תוכל לבחור ארוחות שלמות המוגשות בצלוחיות – החל ממתאבנים, דרך סלטים המשלבים ירקות ואת פירות העונה, וכלה במנות בשריות איכותיות או במנות המבוססות על דגים. גם הקינוח יכול להיות מוגש בצלוחיות או בצלחות קטנות לתנועה נוחה עמן.

התאם את הארוחה לשעה ביום בה מוגש האוכל

היתרון הגדול של הפקת אירוע עסקי הוא היכולת לתזמן את הארוחה לשעה בה אנשים מרגישים רעבים. ניתן להתאים מנות קלילות המתאימות לארוחת בוקר לאירועים המתחילים בשעות היום ולהגישן בשעות תשע עד אחת עשרה בבוקר. אם זו הפקת אירוע עסקי שמתחיל בשעות אחר הצהריים או הערב, עדיף להתמקד במנות מושקעות יותר, המשלבות גם בשר או דגים, על מנת שהאורחים שלך לא יהיו רעבים. שעות היום גם משפיעות על הדרך בה יעוצבו השולחנות עליהם מוגש האוכל. תוכל להשתמש בשירותיו של מפיק אירועים מקצועי על מנת לקבל רעיונות עיצוביים לעיצוב השולחן.

התאם את הקייטרינג לקהל הארוע

האם זה ארוע לאנשים מבוגרים ואמידים? האם זה ארוע לצעירים? האם אתה מפיק ארוע רשמי או שמא הארוע חברתי ומופק על מנת לשפר את יחסי המשתתפים וליצור גיבוש. כשזה מגיע להפקת ארועים עסקים אלו שאלות שאתה חייב לשאול את עצמך לפני הזמנת הקייטרינג. למשל לצעירים פחות יהיה אכפת אם יהיה אוכל זול כגון שניצלים,בורגרים,ציפס. ויכול להיות שמבוגרים יסלדו מן המנות. היתרון בשאילת השאלות האלו זה כשברגע שאתה יודע מי קהל היעד שלךבמיוחד בארועים עסקיים אז לקייטרינג  הרבה יותר קל לדעת מה להזמין ובדרך כלל כספית זה יותר משתלם מכיוון שאלו המנות שאנשי הארוע יעדיפו.